Poznajmy się

Od początku naszej działalności jesteśmy związani z Kancelarią z którą wspólnie tworzymy Grupę KDF Podatki obecnie jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm świadczących usługi zwrotu podatku z zagranicznych instytucji skarbowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych stworzyliśmy markę VAT-Refund.pl zespół specjalistów w kwestii odzyskiwania podatku VAT z krajów członkowskich UE.

Przez lata działalności odzyskaliśmy podatki dla tysięcy osób pracujących za granicą. Naszymi klientami są pracownicy zatrudnieni sezonowo, na kontraktach, oddelegowani z polskich firm do realizacji zagranicznych inwestycji.

Z powodzeniem pomagamy polskim firmą transportowym odzyskać podatek VAT zapłacony w cenie paliw, opłat drogowych lub innych kosztów powiązanych z ich działalnością ponoszoną za granicami naszego kraju.

Rosnące grono zadowolonych klientów jest wyznacznikiem jakości naszej pracy i zaufania dla firmy.


100
Satysfakcji
128
Klientów
1024
Wniosków VAT Ref

Z nami bezpiecznie

odzyskasz zwrot podatku z zagranicy

Uzyskanie zwrotu podatku z zagranicy wiąże się ze skomplikowaną procedurą, wymagającą posiadanie gruntownej wiedzy popartej znajomością aktualnych przepisów podatkowych, nie tylko krajowych ale również zagranicznych. Coraz częściej zagraniczne instytucje skarbowe w toku postępowania wymagają składania dodatkowych wyjaśnień, dokumentów oraz informacji od wnioskodawcy w języku urzędowym danego kraju. Dlatego powierzenie swoich spraw podatkowych nie powinno odbywać się przypadkowo. Niewłaściwa interpretacja przepisów, błędy w sporządzonej dokumentacji, brak reakcji na wezwania do składania dodatkowych wyjaśnień mogą skutkować wydawaniem decyzji zmniejszającej wysokość wnioskowanego zwrotu. Nie są rzadkością decyzje negatywne na dopłatę podatku lub zwrot nienależnie wypłaconego wcześniejszego zwrotu.

Jako profesjonaliści służymy pomocą w każdym etapie procedury uzyskania zwrotu podatku z zagranicy.

Dołącz do naszego grona

zadowolonych klientów

Pozwól nam zająć się uzyskaniem zwrotu podatku z zagranicy dla Ciebie lub Twojej firmy.

Coyright © VAT-Refund.pl
Projekt i wykonanie Strony internetowe Ostrołęka